EN YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZİ EVİNİZİN HEMEN ALTINDA!

İstanbul’un en çok değer kazanan seçkinlerin tercihi olan Anadolu Yakasının eşsiz güzelliklerine; Kız Kulesi, Çamlıca Tepesi, Beykoz Korusu, Bağdat Caddesi, Muhteşem adalar ve deniz manzarası eşliğinde kilometrelerce sahil şeridi ile sizi VEMA TUZLA’ya yatırım yapmaya davet ediyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti TUZLA BELEDİYESİ ile ortaklaşa hayata geçirilen VEMA TUZLA projesinde eşsiz adalar ve deniz manzaralı 474 adet Konut, 160 adet Home Office ve 126 adet Mağazadan oluşmaktadır.

Uluslararası Sabiha Gökçen Havaalanına 12dk uzaklıkta, ViaPort ve ViaMarin gibi İstanbul’un en büyük 2 Outlet, Yat Limanı, 6 büyük Üniversite Yerleşkesi ve çevresindeki otellerin, hastanelerin yanı başında… Metro, Yüksek Hızlı Tren ve ulaşım ağının tam ortasında.

Şehiriçi ulaşımda Ana arter olan E-5 Karayolunun tam üzerinde. Kalite anlayışından ödün vermeden birçok projeye imza atan Vema Grup güvencesiyle, emsalsiz konumu ve kıymetli lokasyonuyla sizi Vema Tuzla’ya bekliyoruz.

Proje Adı: Vema Tuzla

Müteahhit Firma: Vema Grup & Türkiye Cumhuriyeti Tuzla Belediyesi Ortaklı Proje

İl: Istanbul

İlçe: Tuzla

Proje Detayı: 474 konut, 160 home office, Alışveriş Merkezinde yer alan 126 ticari ünite / mağaza

1+1, 2+1 Normal Kat seçenekleri

2+1, 3+1, 4+1 Dublex Kat seçenekleri

Ulaşım: Sabiha Gökçen Havaalanına 12dk, Metro, Yüksek Hızlı Tren ve ulaşım ağının ortasında, şehiriçi ulaşımda ana arter olan E-5 Karayolunun tam üzerinde.

AVM Konsepti / Ticari Alanlar: 17.000 m2 kullanım alanlı 126 adet ticari ünite / mağaza

Sosyal Aktiviteler: Çocuk Oyun Alanlar, Fitness Merkezi, Kapalı Otopark, Sauna, Türk Hamamı, Yürüyüş Parkuru, Cep Sineması, Yetişkin Hobi / Oyun Salonları

2019 Deprem Yönetmeliğine Uygundur.

Copyright © Vema Tuzla . All rights reserved.

2019 Deprem Yönetmeliğine Uygundur.

Web Solution & Technology: Simurgsoft